Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Subject
sl: Zadeva

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: System
sl: Sistem

en: Order
sl: Vrstni red

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: About
sl: O modulu
