Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disable
ug: تاقاش

en: System
ug: سېستىما

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش
