Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Body
bn: কাঠামো

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Create a new user account.
bn: নতুন এ্যাকাউন্ট তৈরি করুন

en: Subject
bn: বিষয়

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: System
bn: সিস্টেম

en: Create new account
bn: নতুন একাউন্ট তৈরি করুন

en: Current password
bn: বর্তমান পাসওয়ার্ড
