Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Body
am: አካል

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
