Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Create a new user account.
gu: નવું ઉપયોગ્કર્તા ખાતુ બનાવો

en: Subject
gu: વિષય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Save
gu: સાચવો

en: Role
gu: હોદો

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
