Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (178 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Body
nl: Inhoud

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Help text
nl: Helptekst

en: Save
nl: Opslaan

en: Security
nl: Beveiliging

en: Role
nl: Rol

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Services
nl: Diensten

en: Skip
nl: Overslaan

en: Emails
nl: E-mails

en: Reset codes
nl: Codes opnieuw instellen

en: Verify
nl: Controleren

en: Skip Validation
nl: Validatie overslaan

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Skip and finish
nl: Overslaan en afronden

en: Generate codes
nl: Codes aanmaken

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.

en: Extra Settings
nl: Extra instellingen

en: Two-factor Authentication
nl: Twee-stapsverificatie

en: Two-factor Authentication (TFA)
nl: Twee-stapsverificatie

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Enable TFA
nl: TFA inschakelen

en: Enable TFA for account authentication.
nl: TFA inschakelen voor account-authenticatie.

en: Default validation plugin
nl: Standaard validatie-plugin

en: Plugin that will be used as the default TFA process.
nl: Plugin die gebruikt zal worden voor het standaard TFA-proces.

en: Login plugins
nl: Login-plugins

en: Plugins that can allow a user to skip the TFA process. If any plugin returns true the user will not be required to follow TFA. <strong>Use with caution.</strong>
nl: Plugins waarmee een gebruiker het TFA-proces kan overslaan. Als een plugin true retourneert, hoeft de gebruiker TFA niet te volgen. <strong>Voorzichtig gebruiken.</strong>

en: Administer TFA
nl: TFA beheren

en: Configure two-factor authentication settings.
nl: Opties voor TFA instellen.

en: Two-Factor Authentication
nl: Twee-stapsverificatie

en: Two-factor authentication
nl: Twee-stapsverificatie

en: Pluggable provider of second factor authentication for Drupal
nl: Vervangbare provider van tweede factor authenticate voor Drupal

en: Trusted browsers
nl: Vertrouwde browsers

en: TFA settings and data will be lost. %name can re-enable TFA again from their profile.
nl: TFA-instellingen en gegevens gaan verloren. %name kan TFA opnieuw inschakelen via uw profielpagina.

en: Are you sure you want to disable your two-factor authentication setup?
nl: Weet u zeker dat u de TFA-instellingen wilt uitschakelen?

en: Your settings and data will be lost. You can re-enable two-factor authentication again from your profile.
nl: Uw instellingen worden verwijderd. U kunt TFA opnieuw activeren in uw profiel.

en: Confirm your current password
nl: Bevestig uw huidige wachtwoord

en: TFA has been disabled.
nl: TFA is uitgeschakeld.

en: Enter your current password to continue.
nl: Voer uw huidige wachtwoord in om door te gaan.

en: There was an error during TFA setup. Your settings have not been saved.
nl: Het instellen van TFA ging fout. Uw instellingen zijn niet opgeslagen.

en: TFA setup complete.
nl: TFA instellen afgerond.

en: Set up TFA for account
nl: TFA instellen voor account

en: TFA disable
nl: TFA uitschakelen

en: TFA setup
nl: TFA instellen

en: Enter one of your recovery codes
nl: Een van uw herstelcodes invoeren

en: You have no unused codes available.
nl: Er zijn geen ongebruikte codes beschikbaar.

en: Invalid recovery code.
nl: Onjuiste herstelcode.

en: Remember this browser?
nl: Deze browser onthouden?

en: Not recommended if you are on a public or shared computer.
nl: Niet aangeraden als u gebruikt maakt van een publieke of gedeelde computer.

en: Trust this browser?
nl: Deze browser vertrouwen?

en: Name this browser
nl: Deze browser een naam geven

en: Existing browsers
nl: Huidige browsers

en: @name (current browser)
nl: @name (huidige browser)

en: Browsers that will not require a verification code during login.
nl: Browsers die geen verificatiecode bij aanmelding nodig hebben.

en: Browser not saved.
nl: Browser niet opgeslagen.

en: Browser saved.
nl: Browser is opgeslagen.

en: Recovery codes not saved.
nl: Herstelcodes niet opgeslagen.

en: One setup step remaining. | @count TFA setup steps remain.
nl[0]: Nog een stap.
nl[1]: Nog @count stappen.

en: Contact support to reset your access
nl: Neem contact op met de beheerder om uw account te resetten.

en: Text to display on help page. Plain text only.
nl: Tekst om weer te geven op de helppagina. Alleen tekst zonder opmaak.

en: Leave checked to keep these browsers in your trusted log in list.
nl: Laat deze optie aangevinkt om deze browsers in uw vertrouwde inloglijst te houden.

en: Send password reset instructions via email.
nl: Instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen via e-mail versturen.

en: Encryption Profile
nl: Encryptieprofiel

en: This encryption method requires a 128 bit key.
nl: Voor deze encryptiemethode is een 128-bit sleutel verplicht.

en: TFA process and plugin settings.
nl: TFA proces- en pluginconfiguratie.

en: Allow users to set up TFA for their account. Users with "administer users" permission can edit TFA for other accounts.
nl: Sta toe dat gebruikers TFA voor hun account instellen. Gebruikers met de permissie "gebruikers beheren" kunnen TFA van andere accounts instellen.

en: Disable TFA Account
nl: TFA-account uitschakelen

en: TFA Settings
nl: TFA-instellingen

en: User Logon
nl: Gebruiker login

en: TFA settings
nl: TFA-instellingen

en: TFA enabled
nl: TFA ingeschakeld

en: Enabled send plugins
nl: Ingeschakelde verstuur-plugins

en: Enabled Login plugins
nl: Ingeschakelde login-plugins

en: TFA validation plugin configuration
nl: TFA-validatieplugin instellingen

en: No. of times a user without tfa validation set-up can login.
nl: Aantal keer dat een gebruiker zonder ingestelde TFA kan inloggen.

en: How long before TFA cookies expire. Default is 30 days.
nl: Na hoeveel tijd TFA-cookies verlopen. Standaardwaarde is 30 dagen.

en: Cookie name of TFA trusted browser cookie. Default is "TB".
nl: Cookie-naam van de TFA-vertrouwde browsercookie. Standaard is dit 'TB'.

en: TFA Flood UID Ban Only
nl: TFA Flood alleen UID blokkeren

en: TFA Flood Window
nl: TFA Flood-tijdsvak

en: TFA Flood Threshold
nl: TFA Flood-drempelwaarde

en: Tfa Trusted Browser
nl: TFA-vertrouwde browser

en: TFA web service provider for the Services Module.
nl: TFA web service provider voor de Services-module.

en: Allows user to login through TFA authentication.
nl: Laat gebruikers inloggen met TFA (tweestapsauthenticatie).

en: TFA disabled for user @name UID @uid
nl: TFA uitgeschakeld voor gebruiker @name met UID @uid

en: Two-factor authentication (TFA) provides
          additional security for your account. With TFA enabled, you log in to
          the site with a verification code in addition to your username and
          password.
nl: Twee-factor-authenticatie (TFA) biedt extra bescherming voor uw account. Met TFA ingeschakeld, logt u in met een verificatie code naast uw gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Status: <strong>TFA enabled</strong>, set
              @time. <a href=":url">Disable TFA</a>
nl: Status: <strong>TFA ingeschakeld</strong>, op @time. <a href=":url">TFA uitschakelen</a>

en: Status: <strong>TFA enabled</strong>, set @time.
nl: Status: <strong>TFA ingeschakeld</strong>, op @time.

en: Status: <strong>TFA disabled</strong>, set @time.
nl: Status: <strong>TFA uitgeschakeld</strong>, op @time

en: Enter your current password to
            alter TFA settings for account %name.
nl: Voer uw huidige wachtwoord in om de TFA-instellingen voor account %name aan te passen.

en: TFA enabled for user @name UID @uid
nl: TFA ingeschakeld voor gebruiker @name UID @uid

en: Failed validation limit reached. %limit wrong codes in @interval. Try again later.
nl: Maximaal aantal mislukte validatiepogingen bereikt. %limit verkeerde codes in @interval. Probeer het later nog eens.

en: Extra plugin settings.
nl: Extra plugin-instellingen.

en: Send plugins
nl: Verstuur-plugins

en: TFA Send Plugins, like TFA Twilio
nl: TFA verstuur-plugins, zoals TFA Twilio

en: TFA Flood Settings
nl: TFA Flood-instellingen

en: Configure the TFA Flood Settings.
nl: TFA Flood instellen.

en: Flood Control With UID Only
nl: Flood controle op basis van enkel het UID

en: Flood control on the basis of uid only.
nl: Flood controle op basis van enkel het UID.

en: Tfa User login
nl: TFA-gebruiker login

en: TFA Trusted Browser
nl: TFA-vertrouwde browser

en: TFA Trusted Browser Plugin
nl: TFA-vertrouwde browser-plugin

en: Trusted browsers are a method for
          simplifying login by avoiding verification code entry for a set amount of
          time, @time days from marking a browser as trusted. After @time days, to
          log in you'll need to enter a verification code with your username and
          password during which you can again mark the browser as trusted.
nl: Vertrouwde browsers zijn een manier om het inloggen te versimpelen door het invoeren van een code tijdelijk over te slaan, tot @time dagen nadat een browser als vertrouwd is aangegeven. Om na @time dagen in te loggen moet een verificatiecode met gebruikersnaam en wachtwoord worden opgegeven waarna de browser weer als vertrouwd aangegeven kan worden.

en: Optionally, name the browser on your browser (e.g.
            "home firefox" or "office desktop windows"). Your current browser user
            agent is %browser
nl: Geef de browser een optionele naam (bijvoorbeeld "thuis firefox" of "kantoor desktop windows"). Je huidige browser is %browser

en: TFA Trusted Browser Setup
nl: TFA-vertrouwde browser instellen

en: TFA Trusted Browser Setup Plugin
nl: TFA-vertrouwde browser-plugin

en: Recovery Codes Amount
nl: Aantal herstelcodes

en: TFA Recovery Code
nl: TFA-herstelcode

en: Allow user to disable once setup
nl: Gebruiker mag dit uitschakelen na het instellen

en: Set trusted browser for user UID @uid, browser @name
nl: Stel de vertrouwde browser in voor gebruiker UID @uid, browser @name

en: Marked trusted @set
nl: @set als vertrouwd aangegeven

en: Marked trusted @set, last used for log in @time
nl: @set als vertrouwd aangegeven, het laatst gebruikt om in te loggen op @time

en: @browser, set @set
nl: @browser, @set ingesteld

en: @browser, set @set, last used @time
nl: @browser, @set ingesteld, voor het laatst gebruikt op @time

en: Removed @num TFA trusted browsers during trusted browser setup
nl: @num browsers verwijderd tijdens het instellen van vertrouwde browsers

en: TFA Recovery Code Setup
nl: TFA-herstelcodes instellen

en: TFA Recovery Code Setup Plugin
nl: TFA Recovery Code Setup-plugin

en: Various Emails sent by TFA
nl: Verschillende e-mails verzonden door TFA

en: User-enabled TFA email
nl: E-mail als gebruiker TFA inschakelt

en: User-disabled TFA email
nl: Door de gebruiker uitgeschakelde TFA e-mail

en: Email settings missing. If this is the first time you are seeing this error after upgrading the TFA module, then please make sure you have run the required @update_link function.
nl: E-mailinstellingen ontbreken. Als dit de eerste keer is dat deze fout verschijnt na het upgraden van de TFA-module, zorg er dan voor dat de benodigde @update_link functie is uitgevoerd.

en: User enabled TFA validation method
nl: TFA door gebruiker ingeschakeld

en: This email is sent to the user when they enable a TFA validation method on their account. Available tokens are: [site] and [user]. Common variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], and [user:mail].
nl: Deze email wordt naar gebruikers verstuurd als ze een TFA-validatiemethode inschakelen. Beschikbare tokens zijn: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name] en [user:mail].

en: User disabled TFA validation method
nl: Door de gebruiker uitgeschakelde validatiemethode

en: This email is sent to the user when they disable a TFA validation method on their account. Available tokens are: [site] and [user]. Common variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], and [user:mail].
nl: Deze email wordt naar gebruikers verstuurd als ze een TFA-validatiemethode uitschakelen. Beschikbare tokens zijn: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name] en [user:mail].

en: Your [site:name] account now has two-factor authentication
nl: Uw [site:name] account heeft nu tweestapsverificatie

en: [user:display-name],
    
    Thanks for configuring two-factor authentication on your [site:name] account!
    
    This additional level of security will help to ensure that only you are able to log in to your account.
    
    If you ever lose the device you configured, you should act quickly to delete its association with this account.
    
    --
    [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Bedankt voor het aanzetten van tweestapsverificatie op uw [site:name] account!
    
    Deze extra beveiligingslaag helpt ervoor te zorgen dat alleen u kan inloggen met uw account.
    
    Mocht u ooit het apparaat kwijtraken waarmee de QR-code is gescand, verwijder dan de koppeling met dit account.
    
    --
    [site:name]

en: Your [site:name] account no longer has two-factor authentication
nl: Uw [site:name] account heeft niet langer tweestapsverificatie

en: [user:display-name],
    
    Two-factor authentication has been disabled on your [site:name] account.
    
    If you did not take this action, please contact a site administrator immediately.
    
    --
    [site:name] team
nl: [user:display-name],
    
    Tweestapsverificatie is uitgezet op uw [site:name] account.
    
    Indien u dit niet zelf hebt veroorzaakt dient u contact op te nemen een beheerder.
    
    --
    [site:name]

en: Roles required to setup TFA
nl: Rollen die TFA verplicht moeten instellen

en: Allowed validation plugins
nl: Toegestane validatie-plugins

en: Validation plugin ID
nl: Validatie-plugin-ID

en: Having Trouble?
nl: Problemen?

en: Try one of your other enabled validation methods.
nl: Probeer een van de andere ingeschakelde validatiemethodes.

en: Roles required to set up TFA
nl: Rollen waarvoor het instellen van TFA verplicht is

en: Require users with these roles to set up TFA
nl: Gebruikers met deze rollen zijn verplicht TFA in te stellen

en: Allowed Validation plugins
nl: Toegestane validatie-plugins

en: Plugins that can be setup by users for various TFA processes.
nl: Plugins die een gebruiker kan instellen als TFA-proces.

en: Default Validation plugin
nl: Standaard validatie-plugin

en: Whether the user has enabled two-factor authentication.
nl: Of de gebruiker TFA ingeschakeld heeft.

en: The TFA module recommends the PHP OpenSSL extension to be installed on the web server.
nl: De TFA-module raadt aan dat de PHP OpenSSL-extensie geïnstalleerd is op de webserver.

en: The TFA module requires either the PHP OpenSSL or Mcrypt extensions to be installed on the web server.
nl: Voor de TFA-module moet de PHP-extensie OpenSSL of Mcrypt geïnstalleerd zijn op de webserver.

en: Required PHP extensions
nl: Verplichte PHP-extensies

en: TFA Recovery Code settings
nl: TFA Recovery Code-instellingen

en: Number of recovery codes generated
nl: Aantal gegenereerde herstelcodes

en: Remove recovery codes and other user-specific TFA data.
nl: Verwijder herstelcodes en andere gebruikerspecifieke TFA-gegevens.

en: TFA disable cancelled.
nl: TFA uitschakelen geannuleerd.

en: TFA Disable cancelled.
nl: TFA uitschakelen geannuleerd.

en: Number of times validation skipped: @skipped of @limit
nl: Aantal keer dat validatie is overgeslagen: @skipped keer van de @limit

en: Reset skip validation attempts
nl: Validatiepogingen opnieuw instellen

en: Validation attempts have been reset for user @name.
nl: Validatiepogingen zijn opnieuw ingesteld voor gebruiker @name.

en: Validation attempts reset for @account by @current_user.
nl: Validatiepogingen voor @account zijn opnieuw ingesteld door @current_user.

en: TFA setup canceled.
nl: TFA instellen geannuleerd.

en: No plugins available for validation. See the TFA help documentation for setup.
nl: Geen plugins beschikbaar voor validatie. Zie de TFA-hulpdocumentatie voor de installatie.

en: No Encryption profiles available. <a href=":add_profile_url">Add an encryption profile</a>.
nl: Geen encryptieprofielen beschikbaar. <a href=":add_profile_url">Voeg een encryptieprofiel toe</a>.

en: Encryption profiles to encrypt the secret
nl: Encryptieprofielen om het geheim mee te versleutelen

en: No. of times a user without having setup tfa validation can login.
nl: Het aantal keer dat een gebruiker kan inloggen zonder TFA ingesteld te hebben.

en: TFA Flood Window.
nl: TFA Flood-tijdsvak.

en: TFA Flood Threshold.
nl: TFA Flood-drempelwaarde.

en: Text to display when a user is locked out and blocked from logging in.
nl: Weergegeven tekst als een gebruiker buitengesloten is en niet meer mag inloggen.

en: @name has no more remaining attempts for bypassing the second authentication factor.
nl: @name heeft geen resterende pogingen over voor het overslaan van TFA.

en: OpenSSL and Mcrypt extensions are not installed.
nl: De extensies OpenSSL en Mcrypt zijn niet geïnstalleerd.

en: Recovery Codes
nl: Herstelcodes

en: Generate one-time use codes for two-factor login. These are generally used to recover your account in case you lose access to another 2nd-factor device.
nl: Maak eenmalige codes aan voor TFA-login. Deze worden gebruikt om de toegang tot uw account te herstellen in het geval dat u de toegang tot een ander TFA-apparaat verliest.

en: Show codes
nl: Codes weergeven

en: Print or copy these codes and store them somewhere safe before continuing.
nl: Druk deze codes af, bewaar ze op een veilige plek en ga dan verder.

en: Save codes to account
nl: Codes in het account opslaan

en: Recovery codes saved.
nl: Herstelcodes opgeslagen.

en: Recovery codes were generated when you first set up TFA. Format: XXX XXX XXX
nl: Herstelcodes zijn aangemaakt toen TFA voor het eerst is ingesteld. Formaat: XXX XXX XXX

en: Number of Recovery Codes To Generate.
nl: Aantal te genereren herstelcodes.

en: The id of the encryption profile.
nl: Het id van het encryptieprofiel.

en: You have logged in on a trusted browser.
nl: U bent ingelogd op een vertrouwde browser.

en: Are you sure you want to disable TFA for user %name?
nl: Weet u zeker dat u TFA voor gebruiker %name wilt uitschakelen?

en: You are required to <a href="@link">setup two-factor authentication</a>. You have @remaining attempt left. After this you will be unable to login. | You are required to <a href="@link">setup two-factor authentication</a>. You have @remaining attempts left. After this you will be unable to login.
nl[0]: U moet <a href="@link">TFA (tweestapsauthenticatie) instellen</a>. Er is nog @remaining poging over. Daarna zal het niet meer mogelijk zijn om in te loggen.
nl[1]: U moet <a href="@link">TFA (tweestapsauthenticatie) instellen</a>. Er zijn nog @remaining pogingen over. Daarna zal het niet meer mogelijk zijn om in te loggen.
