Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Body
oc: Còs

en: Create a new user account.
oc: Crear un novèl compte d'utilizaire.

en: Subject
oc: Objècte

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Save
oc: Enregistrar

en: Role
oc: Ròtle

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Services
oc: Servicis

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
oc: L'utilizaire %name a utilizat un ligam de connexion temporària a %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
oc: Avètz temptat d'utilizar un ligam de connexion temporària qu'a expirat. Demandatz-ne un novèl en utilizant lo formulari çaijós.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
oc: Acabeu d'utilizar vòstre ligam de connexion unic d'un sol cop. Ja es pas necessari utilizar aqueste ligam per debutar session. Cambiatz vòstre senhal.

en: Current password
oc: senhal actual
