Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Body
pl: Treść

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Subject
pl: Tytuł

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Role
pl: Rola

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Services
pl: Serwisy

en: Skip
pl: Pomiń

en: Emails
pl: E-maile

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pl: Użytkownik %name wykorzystał jednorazowy odnośnik logowania (%timestamp).

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania, którego ważność wygasła. Za pomocą poniższego formularza można uzyskać nowy.

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
pl: Przed chwilą wykorzystany został odnośnik jednorazowego logowania. Używanie tego odnośnika jest już zbędne. Prosimy o zmianę swojego hasła.

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Skip and finish
pl: Pomiń i zakończ

en: Reset your password
pl: Ustaw nowe hasło

en: Send password reset instructions via email.
pl: Wyślij instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika w wiadomości e-mail.

en: Login Settings
pl: Ustawienia logowania
