Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Body
ro: Conținut

en: Create a new user account.
ro: Creează un cont nou de utilizator.

en: Subject
ro: Subiect

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Save
ro: Salvare

en: Role
ro: Rol

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Services
ro: Servicii

en: Skip
ro: Sari peste

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ro: Utilizatorul %name a folosit linkul unic de autentificare la momentul %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ro: Aţi încercat utilizarea unui link one-time care a expirat. Vă rugăm solicitaţi unul nou utilizând formularul de mai jos.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ro: Tocmai ați utilizat legătura de autentificare unică. Nu mai este necesar să utilizați această legătură în vederea autentificării. Vă rugăm să vă schimbați parola.

en: Current password
ro: Parola actuală

en: Reset your password
ro: Resetați-vă parola

en: Send password reset instructions via email.
ro: Trimite instrucțiuni de resetare parolă prin e-mail.
