Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.10) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Body
kk: Мазмұны

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Help text
kk: Анықтама

en: Save
kk: Сақтау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
kk: Сіз уақыты бітіп қалған бір рет кіретін сілтемемен өтпекші болдыңыз. Жаңа сілтемені алу үшін төмендегі өрісті қолданыңыз.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
kk: Сіз қазір ғана жүйеге бір рет кіретін батырманы қолданыңыз. Келесі рет оны қолдану керек емес. Құпиясөзіңізді өзгертуді ұмытпаңыз.
