Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.10) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
