Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.10) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Body
te: వివరము

en: Create a new user account.
te: కొత్త సభ్యత్వ ఖాతా సృష్టించండి.

en: Subject
te: విషయం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Role
te: పాత్ర

en: Create new account
te: కొత్త ఖాతా సృష్టించు

en: Skip
te: వదిలివేయి

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
te: వాడుకరి %name ఒక్కమాటు ప్రవేశపు లంకెని %timestampకి ఉపయోగించారు.

en: Current password
te: ప్రస్తుత సంకేతపదం
