Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Body
hr: Sadržaj

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Subject
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disable
hr: Onemogući

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Save
hr: Spremi

en: Role
hr: Uloga

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hr: Korisnik %name je iskoristio jednokratnu poveznicu prijave u %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hr: Pokušali ste koristiti jednokratnu poveznicu prijave kojoj je istekao rok trajanja. Molimo, zatražite novu pomoću donjeg obrasca.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hr: Iskoristili ste poveznicu jednokratne prijave. Više nije nužno koristiti ju za prijavu. Promijenite svoju lozinku.

en: Current password
hr: Trenutačna lozinka
