Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Create a new user account.
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Emails
th: อีเมล

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
th: ผู้ใช้ %name used one-time login link at time %timestamp.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
th: คุณมีเพียงการเชื่อมโยงเข้าสู่ระบบแบบครั้งเดียวของคุณ ไม่จำเป็นต้องใช้การเชื่อมโยงนี้เพื่อเข้าสู่ระบบ กรุณาเปลี่ยนรหัสผ่านของคุณ

en: Current password
th: รหัสผ่านปัจจุบัน

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ
