Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Body
br: Korf

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Subject
br: Danvez

en: Current password
br: Ger-tremen a vremañ

en: Send password reset instructions via email.
br: Kas kemennadurioù adderaouekaat ar ger-tremen dre bostel.
