Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཐེངས་གཅིག་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  འབྲེལ་ལམ་ དུས་ཡོལ་ཐལ་ཡོད་མི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ནི་ལུ་  འབད་རྩོལ་བསྐྱེད་དེ་སྡོད་ནུག  འོག་གི་འབྲི་ཤོག་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་ཐོག་ལས་  གསརཔ་ཅིག་ ཞུ་བ་འབད་གནང་།
