Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Body
et: Sisu

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Subject
et: Teema

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Disable
et: Keela

en: Help text
et: Abitekst

en: Save
et: Salvesta

en: Role
et: Roll

en: Create new account
et: Registreeru

en: Emails
et: E-kirjad

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
et: Üritasid kasutada ühekordse sisselogimise linki, mis on kehtetu. Palun telli uus link kasutades allolevat vormi.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
et: Sa kasutasid ühekordseks sisselogimiseks mõeldud viidet. Sisselogimiseks ei ole vaja seda viidet enam kasutada. Palun muuda oma parool.

en: Current password
et: Praegune parool

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Send password reset instructions via email.
et: Saada parooli lähtestamise juhend e-posti teel.
