Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Body
jv: Isi

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Subject
jv: Subyek

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Save
jv: Simpen

en: Security
jv: Jagabaya

en: Role
jv: Parāgā

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
jv: Panganggo %name nggunaknā pranala mlebu log sepisanan nang %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
jv: Sampéyan uwis nyoba nggunaknā pranala mlebu log sepisanan sing uwis kadaluwarsa. Mangga njaluk manéh sing anyar nganggo form ngisor iki.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
jv: Sampéyan nembe nggunaknā pranala mlebu log mung sepisan kanggo. Pranala iki ora diperlokaké maneh mengkone. Mangga ngganti tembung sandhi sampéyan.

en: Current password
jv: Kode Sandhi saiki
