Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Body
km: តួ

en: Create a new user account.
km: បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disable
km: បិទ

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Role
km: តួនាទី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
km: អ្នក​ប្រើ %name បាន​ប្រើ​តំណ​ចូល​តែ​ម្ដង​នៅ​ម៉ោង %timestamp ។

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
km: អ្នក​បាន​ព្យាយាម​ប្រើ​តំណ​ចូល​តែ​ម្ដង​ដែល​ផុត​កំណត់ ។ សូម​ស្នើ​​ថ្មី​មួយ​ដោយ​ប្រើ​សំណុំ​បែបបទ​ខាង​ក្រោម ។

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
km: អ្នក​ទើប​តែ​បាន​ប្រើ​តំណ​ចូល​ម្តង​របស់​អ្នក​ ។ វា​លែង​ចាំ​បាច់​ទៀត​ហើយ​ក្នុង​ការ​ចូល​ដោយ​ប្រើ​តំណ​នេះ​ ។ សូម​ផ្លាស់​ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ ។

en: Current password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​បច្ចុប្បន្ន
