Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Body
ca: Cos

en: Create a new user account.
ca: Crea un compte d'usuari nou.

en: Subject
ca: Assumpte

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Save
ca: Desa

en: Security
ca: Seguretat

en: Role
ca: Rol

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Services
ca: Serveis

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ca: L'usuari %name ha utilitzat l'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop a les %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ca: Heu intentat utilitzar un enllaç d'inici de sessió d'un sol cop que ha caducat. Demaneu-ne un de nou utilitzant el formulari de sota.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ca: Acabeu d'utilitzar el vostre enllaç d'inici de sessió d'un sol cop. Ja no és necessari utilitzar aquest enllaç per iniciar sessió. Canvieu la vostra contrasenya.

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya

en: Send password reset instructions via email.
ca: Envia instruccions per restablir la contrasenya per correu electrònic.
