Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Body
uk: Вміст

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Subject
uk: Тема

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Save
uk: Зберегти

en: Security
uk: Безпека

en: Role
uk: Роль

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Services
uk: Служби

en: Skip
uk: Пропустити

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу, час дії якого вичерпався. Будь ласка, зробіть запит нового посилання використовуючи наведену нижче форму.

en: Verify
uk: Перевірити

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
uk: Ви щойно використали одноразове посилання на вхід. Використовувати це посилання повторно немає необхідності. Прохання змінити пароль.

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Incorrect password.
uk: Некоректний пароль.

en: Reset your password
uk: Скинути пароль

en: Issuer
uk: Видавець

en: Send password reset instructions via email.
uk: Надіслати вказівки по скиданню паролю електронною поштою.
