Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Role
hy: Դեր

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը: Այլևս կարիք չկա համակրգ մուտք գործելու համար օգտագործել այդ հղումը: Խնդրում ենք  փոխել ծածկագիրը:

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը

en: Send password reset instructions via email.
hy: Ուղարկեք գաղտնաբառի վերակայման հրահանգները էլփոստով:
