Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Subject
sq: Subjekti

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Save
sq: Ruaj

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sq: Jeni përpjekur të përdorni një lidhje njëherë të përdorshme identifikimi që ka skaduar. Kërko një të re duke përdorur formularin e mëposhtëm.

en: Current password
sq: Fjalëkalimi aktual
