Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Body
eo: Korpo

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Subject
eo: Temo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Save
eo: Konservu

en: Session opened for %name.
eo: Seanco malfermita por %name.

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
eo: Vi provis uzi unu-fojan ensalutan ligilon kies limdato pasis. Bonvolu peti novan uzante la formularon sube.

en: Current password
eo: Aktuala pasvorto
