Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.8) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Session opened for %name.
or: %name ପାଇଁ ଅଧିବେଶନ ଖୋଲାଯାଇଛି।

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
