Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Body
ru: Содержимое

en: Create a new user account.
ru: Создать новую учётную запись пользователя.

en: Subject
ru: Тема

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disable
ru: Отключить

en: Help text
ru: Справочный текст

en: Save
ru: Сохранить

en: Session opened for %name.
ru: Сессия для %name открыта.

en: Security
ru: Безопасность

en: Role
ru: Роль

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Services
ru: Службы

en: Skip
ru: Пропустить

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ru: Пользователь %name использовал (%timestamp) одноразовую ссылку для входа на сайт.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
ru: Вы попытались использовать одноразовую ссылку, срок действия которой уже истек. Пожалуйста запросите новую ссылку, используя форму ниже.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ru: Вы только что использовали вашу ссылку одноразового входа. Она больше недействительна. Пожалуйста, введите ваш новый пароль.

en: Current password
ru: Текущий пароль

en: Skip and finish
ru: Пропустить и закончить

en: Reset your password
ru: Восстановить пароль

en: Send password reset instructions via email.
ru: Отправить инструкции по сбросу пароля на электронную почту.
