Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.8) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disable
sr: Искључи

en: Help text
sr: Помоћ

en: Save
sr: Сачувај

en: Role
sr: Улога

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sr: Корисник %name је употребио једнократну везу за пријављивање у %timestamp.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
sr: Управо сте искористили једнократни линк за пријављивање. Молим вас унесите и потврдите лозинку за сајт.

en: Current password
sr: Тренутна лозинка

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?
