Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Body
lt: Turinys

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Save
lt: Saugoti

en: Security
lt: Saugumas

en: Role
lt: Rolė

en: Create new account
lt: Registracija

en: Services
lt: Paslaugos

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda, jos laikas baigėsi. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote  vienkartine prisijungimo nuoroda. Daugiau nebereikia naudotis šia nuorodą. Prašom pasikeisti savo slaptažodį.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį
