Two-factor Authentication (TFA) (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Body
sk: Text

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Subject
sk: Predmet

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Save
sk: Uložiť

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Services
sk: Služby

en: Emails
sk: E-maily

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sk: Používateľ %name použil jednorazový prihlasovací odkaz v čase %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
sk: Použitému jednorazovému prihlasovaciemu odkazu už vypršala platnosť. Prosím, požiadajte o nový, pomocou formulára nižšie.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
sk: Práve ste využili jednorazový odkaz na prihlásenie. Ďalej už nie je potrebné používať tento odkaz na prihlasovanie. Prosím, nastavte si nové heslo.

en: Current password
sk: Aktuálne heslo

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla
