TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Send
bo: སྐུར་བ
