TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Save
eo: Konservu

en: Send
eo: Sendu
