TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Send
et: Saada
