TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: Save
fa: ذخیره

en: Send
fa: ارسال

en: Security
fa: امنیتی

en: Verify
fa: بررسی درستی
