TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Save
fi: Tallenna

en: Send
fi: Lähetä

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Verify
fi: Tarkista

en: Validation Plugin: @plugin
fi: Vahvistustapa: @plugin
