TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Send
hy: Ուղարկել
