TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Save
id: Simpan

en: Send
id: Kirim

en: Security
id: Keamanan
