TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Save
is: Vista

en: Send
is: Senda
