TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Save
lt: Saugoti

en: Send
lt: Siųsti

en: Security
lt: Saugumas
