TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zapisz

en: Send
pl: Wyślij

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Verify
pl: Zweryfikować
