TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Salvar

en: Send
pt: Enviar

en: Security
pt: Segurança

en: Verify
pt: Verificar
