TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Send
ro: Trimite
