TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Send
te: పంపించు
