TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Save
tr: Kaydet

en: Send
tr: Gönder

en: Security
tr: Güvenlik
