TFA Email OTP Plugin (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Send
uk: Надіслати

en: Security
uk: Безпека

en: Verify
uk: Перевірити
