Two-factor login (TFL) (8.x-1.1-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Message type
id: Tipe pesan

en: System
id: Sistem

en: Log in
id: Masuk

en: API key
id: Kunci API
