Two-factor login (TFL) (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: System
lv: Sistēma

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: API key
lv: API atslēga

en: About
lv: Par
