Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Log in
da: Log ind

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: API key
da: API-nøgle

en: Blocked
da: Blokeret

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: About
da: Om
