Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: System
kk: Системасы

en: Log in
kk: Кіру

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
