Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: About
ta: பற்றி
