Two-factor login (TFL) (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: System
he: מערכת

en: Log in
he: כניסה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Blocked
he: חסום

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: About
he: אודות
